Ozan Elektronik,  Türkiye Elektrik Kurumu Genel Müdürlüğü, Dış İşleri Bakanlığı, İş Bankası Yeni Otomasyon Merkezi, Efes Ankara Bira Fabrikası, Ziraat Bankası Genel Müdürlük ve Eğitim Tesisleri, PTT Genel Müdürlüğü projelerinin deneyimiyle 1996 yılında Ankara'da açılmıştır. Ardından gelen CİNE5 yayıncılığının teknik servisliğini üstlenmemizle 40.000’e aşkın memnun elit müşteri kitlesine ulaşmış bulunmaktayız.

Ozan Elektronik 1996 yılından bu yana pek çok devlet dairelerinin ve toplu konutlarının ve farklı ülkelerin elçilik binasının Uydu, CCTV, Güvenlik, Personel takip, Seslendirme, İnterkom, Yangın ihbar, Kapalı Devre, Telekomünikasyon ve Fiber optik projelerini başarıyla tamamlamıştır. Günün teknolojik gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak kendimizi geliştirmeye, Türkiye çapında birçok önemli projelere imza atmaya devam etmekteyiz.

Ozan Elektronik, yılların deneyimi ve birikimiyle Uydu, CCTV, Güvenlik, Personel takip, Seslendirme, İnterkom, Yangın ihbar, Kapalı Devre ve Telekomünikasyon, konularında, deneyimli kadrosuyla, kurumsallaşmış çalışma tarzıyla, sektöründe öncü olarak ve geleceğine yatırım yapan hizmet anlayışıyla üzerine düşen vazifeyi en mükemmel şekilde yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Hedef seçtiğimiz Ankara, Eskişehir, Kayseri ve diğer tüm illerde sektörün öncü ve lider kuruluşu olmak.

MİSYONUMUZ

Hizmet sektöründe müşteri odaklı yönetim anlayışımızla tüm paydaşlar için en yüksek değeri yaratmak.

Profesyonellik: İşimizi en üst düzeyde özenle ve yüksek standartlarda yapar ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz. Çalışma yaşamımızdaki tüm ilişkilerde işle ilgili öncelikleri dikkate alırız.

Saygı: İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarız. Tüm çalışmalarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız.

Dinamizm: Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen bizler, koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırız.

Yenilikçilik: Müşteri memnuniyetini temel alarak tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız. 

Ekip Çalışması: İşbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle, ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz.